TRZYMAJ TELEFON POZIOMO

Farby Little Greene

Angielskie farby Little Greene są dostępne na zamówienie w naszym sklepie. Na miejscu posiadamy wzorniki wszystkich kolorów (możliwa jest wysyłka wzornika kurierem lub paczkomatem). Little Greene to również piękne, klasyczne tapety. Krótkie terminy realizacji, bezpłatna wysyłka farb.

Więcej informacji pod numerem telefonu 737 333 255 lub farby@meblekuchenne.com.pl .

<< zobacz stronę producenta farb Little Greene >>

Little Greene o sobie:

"Jako Little Greene jesteśmy niezależnym, brytyjskim producentem farb, zaangażowanym w społecznie i ekologicznie odpowiedzialną produkcję wysokiej jakości farb i tapet. Nasze farby i tapety reprezentują 300 lat historii dekoracji. Odwołując się do kluczowych okresów projektowania wnętrz, od XVII do końca XX wieku, jesteśmy zaangażowani w ciągły program badawczy i jesteśmy dumni, że możemy tchnąć nowe życie w najlepsze kolory i wzory z przeszłości.

Jako firma rodzinna, z własną fabryką położoną u podnóża góry Snowdon w północnej Walii, jesteśmy jedynym brytyjskim producentem farb, który wciąż produkuje pełną gamę tradycyjnych i nowoczesnych wykończeń. Nasze portfolio obejmuje wykończenia wewnętrzne i zewnętrzne, farby olejne, farby do podłóg oraz charakterystyczną gamę wytrzymałych, wodorozcieńczalnych „inteligentnych farb”, zaprojektowanych specjalnie dla dzisiejszych domów.